> Tükemmez Enerji


Etkili Malzemeler: Tak-kullan

Tip LC3’ten orijinal baglantili kablo hatlari, X-Serisi modüllerinin çati üstü paralel baglantilari için son derece uygundur. Herseyden önce kullanimlari çok rahattir. Hatlar kullanima hazir olarak üretildiklerinden normalde gereken kivirma islemine gerek kalmaz. Tak-kullan!..
LC3 dizisi, 4 mm²lik kablo çapi ve her biri 1,35 m araliginda 3, 4, 5, ya da 6 hat çikisi ile kullanima sunulmaktadir. Bu sunum, çati üstü montajinda 3-6 modül sirasinin hizli bir sekilde birbirilerine baglanmasini saglar.
Daha büyük isletmelerde kullanilmak üzere 100 hat çikisli 6 mm² çapli LC3- kablo hatlari mevcuttur. Bu hatlar yapim sirasinda tertibata uygun biçimde kesilir ve sadece son uçlari kivrilir. Bu, yapim asamasinda rahatlik, maliyet dengesi ve hizli kurulum anlamina gelmektedir. Yatay kesit, hatlardaki kaybi en az seviyeye çeker. T-parçalari arasindaki uzunluk çati üstü tertibatlarda 1,35 m, fiXflat ile yapilan duble montajlarda ise 3 m dolayinda olur.
Inventux bu metre ürününün yaninda uygun baglanti parçalari olan LC3 jaklari ya da 6 mm² varyantli prizleri de saglamaktadir.

Her Adimda Yenilik: Akilli Montaj Çözümleri

Inventux, montajdaki etkililik anlayisini elektronik yardimci ekipmanlarinda da devam ettirmektedir. Montaj isini kolaylastirmaya yarayan ince düsünülmüs çözümler... Elektronik yardimci ekipmanlar da ödüllü Inventux kalitesini kanitlamaktadir. Tam uyumlu baglanti parçalari yüksek oranda izolasyon sagliyor, parçalar saglam ve uzun ömürlü... Ultra viyole ve ozona karsi dayaniklidirlar. IP 68 kategorileri, bekleme süresini azaltarak daimi ve yüksek bir tertibat kalitesi saglamaktadir