> Tükemmez Enerji

Yüksek hedefleri olanlar, basariya giden yolda sadece motivasyonlu çalisanlara ve iyi bir plana degil, güçlü partnerlere de ihtiyaç duyarlar...

Firmamiz sinifinin en iyisi olan Alman firmasi Inventux Technologies AG ile Grammer Solar GmbH’nin Türkiye genel distribütörü olarak 2010 yilinda hizmet vermeye baslamistir. Yillarca bu alanda yetismis tecrübeli personelimiz ve danismanimiz ile Türkiye’nin ilkim sartlarina tam uyumlu, kaliteli ve uzun ömürlü günes enerjisi sistemlerimizi sektöre kazandirmak ve siz, seçkin müsterilerimize sunmak asli amacimizdir.

Firmamizin danismani Yüksek Enerji Mühendisi Aziz Gündüz, 1997 yilindan beri Almanyada birçok firma ile birlikte yüzlerce proje gerçeklestirmis, su anda bu projelerden edindigi tecrübelerini bizimle birebir paylasmaktadir. Özellikle Almanya’nin önde gelen firmalarindan biri olan Schüco’da 10 yili askin bir süre satis sorumlusu ve proje sorumlusu olarak çalismis, alternatif enerji kaynaklari özellikle de günes enerjisi sistemleri kendisinin çalisma alanini olusturmus, ayrica çevreci biri olarak bu konuya sosyal sorumluluk projesi olarak da yaklasmistir.

Günes, siyasi kosullardan bagimsiz olarak her gün isimaktadir ve bütün insanligin ihtiyacindan daha fazla enerji üretmektedir. Bu enerjiyi dogrudan ve yerinde kullanirsak daha az konvansiyonel enerji satin almak zorunda kaliriz. Bu nedenle biz Tükenmez Enerji olarak, alaninda kendini ispat etmis ve kabul görmüs firmalarla partnerlik yapmaya özellikle önem verdik. Bu anlamda bizim için partnerlik, sadece bir isbirligi degildir. Bizim için asli olan solar ekonominin gelecegine duyulan ve duydugumuz inançtir.