> Tükemmez Enerji


Solar modüller

MICROMORPH X-Serisinin yüksek kapasiteli ince katmanli solar modülleri, gelecek kusagin bütün yil boyunca temiz günes enerjisinden en yüksek verimi almasini saglayan solar modüllerdir.
MICROMORPH X-Serisinden Fotovoltaik modüller, bir amorf ve bir mikro kristal silisyum tabakasindan olusmaktadir. Inventux modülünün mikromorf ardisik yapisi, oldukça genis bir isik spektrumu alir ve yaygin solarisazyonda kristal modüllere oranla daha fazla enerji saglar.
1,43 metre karelik ideal alani ve çerçevesiz cam dizayni sayesinde MICROMORPH X-Serisi modülleri, her türlü fotovoltaik tertibata mükemmel bir maliyet/fayda iliskisiyle uyum saglar.
Invetux solar modüllerinin ISO sertifikali üretimi, „Sinifinin en iyisi“ anlayisina dayanir. Otomobil ve display sanayisinde denenip degerlendirilen bilesenler ve islemler, günes enerjisi alanindan yenilikçi uygulamalar ve teknolojilerler kombine edilmistir.
Sonuç: Yol gösterici ve gelecek taahhütü olan yüksek performansli fotovoltaik modüller...
X-Serisi modüllerinin yüksek kalitesi bakimindan Inventux, TÜV Reinland tarafindan Avrupa’nin ilk mikromorf modül üreticisi olarak sertifikalandirilmistir.

Bir bakista Inventux Plus

Inventux X-Serisi solar modülleri, „Made in Germany“ damgali ödüllü modüllerdir. Teknolojik adimi nedeniyle her daim mükemmel bir performans ve de optimal enerji verimi saglarlar. Her ortamda, her zaman diliminde...
Entegre fiX montaj sistemi sayesinde Inventux ince katmanli modülleri sadece üç adimda kolayca ve güvenli bir sekilde monte edilir. Neredeyse kare biçimli modüllerimiz, gerek özel gerek sanayi gerekse tarim alanlarinda baska günes enerjisi tertibatlariyla da rahatça kullanilabilir.
Inventux modüllerinin yüksek yük kapasitesi ve uzun ömürlü kalitesi TÜV tarafindan sertifikalandirilmistir. Modüllerimiz bunun disinda da pek çok kez ödül almistir. Bunlardan biri, Inventux’un ürün tasarimi için 2010 yilinda aldigi ünlü red dot ödülüdür.