> Tükemmez Enerji


Verimli ince katmanli solar tertibat sistemleri

Bir günes enerjisi tertibatinin rantabilitesi için gereken temiz günes enerjisinden en yüksek verimi almak ve optimal yatirim dönüsü birçok faktöre baglidir. Bir solar teknolojisi, her yerlesim yerine uygun olmayabilir. Siklikla, gerçekte ender olarak bulunan ideal kosullardan yola çikilir.
Buna karsin Inventux’un mikromorf ince katmanli solar tertibatlari, gelecek kusagin tertibatlaridir. Baskalarinin noktayi koydugu yer, bizim basladigimiz yerdir. Modüllerimizin son derece dayanikli ve teknolojik bakimdan ileri olmalari, çok yönlü eklemelere olanak saglamaktadir. Hatta ideal olmayan yerlesim yerlerinde bile... Ödüllü mikromorf günes enerjisi tertibatlari sistemlerinin saglayicisi olarak bütün ana elemanlar birbirlerine tam olarak uygun üretilmistir. Yenilikçi ince katman teknolojimiz bu sekilde temiz bir günes enerjisinden en yüksek kazanci saglama yolunda ugras verir: Her ortamda, her zaman diliminde... Günes enerjisi tertibatlarinda yeni bir boyut yasayin: Verimli. Zararsiz. Mikromorf...
Bir bakista Inventux Plus
Ince katman teknolojisi, muhtemel günes enerjisi sanayisinde en büyük gelisme potansiyeline sahip teknolojilerden biridir. Inventux, Avrupa’da Aralik 2008’de mikromorf ince katmanli solar modüllerin endüstriyel seri üretimine baslayan ilk günes enerjisi sirketidir.
Inventux, mikromorf ince katmanli solar modüllerinin üretimi ve montajinin yani sira sürekli olarak genisleyen bir ürün ve çözüm yelpazesi de sunmaktadir. Buradaki hedef, bilesenleri akilli bir plug and play mantigiyla kurgulanmis olabildigince basit ve etkili bir kullanimi olan, neredeyse kullanima hazir günes enerjisi tertibatlarinin pazarlanmasidir.
Her bir Inventux bileseni tam olarak birbirine uyumludur. Ister modüllerin takilmasi isterse taban konstrüksiyonlarinin yerlestirilmesi olsun, atilacak bütün adimlar öylesine tasarlanmistir ki en fazla 3 asamada tamamlanabilmektedirler.
Inventux günes enerjisi tertibatlarinda herhangi bir toksik madde yoktur ve basindan sonuna kadar güçlü bir dayanikliliga sahiptirler.