> Tükemmez Enerji

 • Hava kolektörleri sistemleri

 • Kollektör düzenlemesi

 • Solar Hava


  Dag kulübesinden sanayi tesisine kadar…
  Günes parlamaya baslar baslamaz hava kollektörleri, taze ve sicak bir hava kaynagina dönüsür. Hava ne dondugu ne de kaynadigi için hava kolektörleri, ister sadece bir isterse de yüz metrekare olsunlar, güvenilebilirdirler.

  "Kötü kokular disari" Solar havalandirma
  TWINSOLAR compact kollektörleri, entegre teknikleri sayesinde kullanima hazirdirlar ve çok kolay kurulabilirler. Kendi evlerinin ustalari bu isi bizzat halledebilir. Solar havalandirma, haftasonu ya da tatil evlerinde, daimi ikametlerde ya da kilerlerde hos, küf ve nemden arindirilmis saglikli bir ortam havasi yaratir.

  Üç bakimdan daha iyi Solar Hava tertibati
  Tek bir sistemden isi, temiz hava ve sicak su… Solar Hava tertibati, eski yapilari da solar çagina tasiyor. Solar isitma destegi ve sicak suyun yaninda Solar Havalandirma bedava.

  JumboSolar’la alan sinirlamalarina elveda
  Havalandirma tesisleri ya da üretim asamalarinda havanin, solar olarak havalandirmasi ya da kurutulmasi veya ön isitma için, yani daha büyük hacimler söz konusu oldugunda JumboSolar kollektörler devreye girer. Genis solar alanlari ve uygun fiyatlari sayesinde günesten büyük oranda para ve enerji tasarruf edilebilir.