> Tükemmez Enerji


fiX-SERISI: 1, 2, 3 anlayisindaki patentli montaj sistemi

Inventux, tüm ürünlerinde 1, 2, 3 anlayisina uymaktadir. Inventux modüllerine entegre edilen paslanmaz çelikten yapilmis fiX tasiyici profilleri, hemen hemen her türlü montajda sadece üç adimda hizli bir montaj olanagi saglamaktadir.
Çerçevesiz modüller için bu yenilikçi montaj anlayisi kancali montaja oranla önemli avantajlar getirmektedir. Modüllerin yüzer haldeki konumlari camdaki gerilimi engellemektedir. Rüzgar ve isi kaynakli modül kirilmalari, bunun sayesinde neredeyse bertaraf edilmektedir. fiX tasiyici profilleri bunun yani sira ortalamanin üzerinde bir yük kapasitesi saglamaktadir.
Inventux montaj sistemi fiX Serisi: Hizli, etkili, basit... Verdigi sözleri tutan akilli bir islevsellik...


Bir bakista Inventux Plus

Invetux tarafindan gelistirilen patentli fiX-Serisi montaj sistemi, mevcut montaj sistemlerine göre önemli avantajlar saglamaktadir. Inventux solar modülerinin montajindaki basit „tik“ sistemiyle montaj, diger solar modüllerine oranla üç kat daha hizli yapilabilmektedir. Entegre yapisi sayesinde aletsiz bir montaj gerçeklesir ve daha az ek malzemeye ihtiyaç duyulur.
fiX-Serisiyle Inventux modülleri çok yönlü biçimde istendigi sekilde monte edilebilir, bununla birlikte modüller, optimal ve güvenli bir sekilde yerlestirilmis olur.