> Tükemmez Enerji


Güvenli bir elektrik baglantisi için galvanik olarak ayristirilmis dönüstürücü

Özellikle mikromorf ince katmanli solar modüllerine uygun entegre transformatörüyle iX 13.5/15.0 T dönüstürücüsü... Bu dönüstürücü gerçek bir üç fazli akim aleti olarak, her 120 derecelik fazda, en yüksek kalitede, birbiri ardina sinüs biçimli elektrik dalgalari olusturur.
Iki ile üç haneli kWp alanlarindaki FV tertibatlara optimal sekilde uygun olan bu dönüstürücüler, üç ayri MPP-Tracker sayesinde mükemmel bir islem uyumu için dokuz stringden solar elektrik üretebilirler. Ihtiyaca bagli sogutma sistemiyle %96’nin üzerinde bir etki orani saglamakta, orta gerilim mevzuatinin kriterlerini tam olarak karsilayarak en yüksek üretim kalitesini garantilemektedir.Inventux Solar modüllerine tam uyumlu dönüstürücü

iX-Serisi dönüstürücüler (Invertör), ortalamanin üzerinde bir etki ve Inventux ince katmanli solar modülleriyle optimal bir performans saglar.
Aletler hizli bir sekilde yerlestirilir ve isiklandirilmis bir grafik-display ya da önceden programlanmis bölgesel seçenekler gibi son derece kullanici dostudurlar.
Entegre web sunucusu sayesinde her bilgisayardan erisimi olanaklidir.